29 oktyabr tarixində Hədəf STEAM Liseyi Nəsimi korpusunda "Lisey Bilgəsi" seçkisi keçirildi.
Tədbir Azərbaycan Respublikasının Dövlət Himni ilə açıq elan olundu, filialın icraçı direktoru Vəli Vəlizadə qonaqları salamlamayaraq namizədlərə uğur arzuladı. Hədəf liseyləri üzrə icraçı direktor Nizami Hüseynov çıxış edərək tədbirin önəmi və layihənin məqsədi haqqında məlumat verdi və namizədlərə uğurlar arzuladı.
İdarə heyəti, müəllimlərin, valideynlərin və balabilgələrin iştirakı ilə baş tutan seçkidə sinif bilgələri öz təqdimatları ilə çıxış etdilər və iştirakçıların səsverməsi nəticəsində 7E1 sinif balabilgəsi Murad Həsənli Lisey Bilgəsi seçildi.
Sonda icraçı direktor Vəli Vəlizadə Lisey Bilgəsini təbrik etdi, sertifikat və mükafatını təqdim etdi, daha sonra xatirə şəkli çəkildi.

29 октября в лицее Hedef STEAM, в корпусе Нэсими, прошли выборы "Лицейского знатока".
Мероприятие началось с Государственного гимна Азербайджанской Республики, и исполняющий директор филиала Вали Велизаде поприветствовал гостей и пожелал успехов кандидатам. Низами Гусейнов, исполняющий директор лицей Hedef, выступил с речью, в которой рассказал о важности мероприятия и целях проекта, а также пожелал кандидатам удачи.
На выборах, в которых участвовали администрация, учителя, родители и маленькие исследователи, представители классов представили свои предложения, и по результатам голосования участников Лицейским знатоком был избран Мурат Гасанлы из класса 7E1.
В конце исполняющий директор Вали Велизаде поздравил Лицейского знатока, вручил сертификат и награду, а затем была сделана памятная фотография.