Bilik Gününə özəl şam yeməyi
Hədəf Şirkətlər Qrupu yenə bir ilkə imza ataraq ölkəmizin tanınmış və hörmətli müəllimlərinin iştirakı ilə xüsusi bir görüş təşkil etdi. Tədbirdə uzun illər Hədəf ailəsinin bir parçası olmuş və ya Azərbaycan təhsilində mühüm mövqeyə sahib olan ziyalı müəllimlər bir araya gəldilər.
Görüş zamanı təhsil sahəsində qazanılmış nailiyyətlər, müəllimlərin gəncliyin maariflənməsinə verdiyi töhfələr, gəncliyin inkişafı üçün görülən işlər ətraflı müzakirə olundu.
Tədbirin açılışını Hədəf Şirkətlər Qrupunun baş direktorunun müavini Elvin Əliyev öz nitqi ilə etdi. Ardınca şirkətin qurucu direktoru Şəmil Sadiq qonaqları salamlayaraq ölkə təhsilinin hazırkı vəziyyəti, təhsil fədailərinin rolu və müəllimlərin bu yolda daşıdığı mühüm missiyadan bəhs etdi.
Profayler, yalan üzrə ekspert və insan davranışları üzrə mütəxəssis Təbriz Hacınski tədbir iştirakçıları ilə maraqlı və dəyərli görüş keçirdi. Standapçı Fərda Amin isə gülüş dolu anlarla gecəyə xüsusi rəng qatdı.
Görüş səmimi söhbətlər, dostcasına mühit və təhsil adına fikir mübadiləsi ilə yadda qaldı. Xüsusilə uzun illər bir-birini görməyən müəllimlərin görüşü, dostluq və həmrəylik ab-havası hər kəsə unudulmaz anlar yaşatdı.
Tədbir, həm də Bilik Günü münasibətilə daha da mənalı oldu. Müəllimlərimizlə birlikdə bu günü dostluq, birlik və təhsil adına qeyd etmək bizə böyük qürur verdi.
Görüşdə iştirak edən bütün müəllimlərə təşəkkür edirik və inanırıq ki, növbəti görüşlərimiz daha da möhtəşəm olacaq.

Ужин, посвящённый Дню знаний
Группа компаний Hədəf вновь стала инициатором уникального события, организовав особую встречу с участием известных и уважаемых преподавателей страны. На мероприятии собрались педагоги, которые долгие годы были частью семьи Hədəf или занимают важное место в системе образования Азербайджана.
Во время встречи подробно обсуждались достижения в сфере образования, вклад учителей в просвещение молодежи и усилия, направленные на развитие молодого поколения.
Открытие мероприятия началось с речи заместителя генерального директора Группы компаний Hədəf — Элвина Алиева. Затем основатель компании Шамиль Садыг поприветствовал гостей, рассказав о текущем состоянии образования в стране, роли педагогов и важной миссии, которую они несут.
Профайлер, эксперт по лжи и специалист по человеческому поведению Тебриз Гаджинский провёл интересную и ценную встречу с участниками. А стендап-комик Фярда Амин добавил вечеру ярких и весёлых моментов.
Встреча запомнилась искренними беседами, дружеской атмосферой и обменом мнениями в области образования. Особенно трогательным моментом стало воссоединение учителей, которые не виделись много лет — атмосфера дружбы и солидарности подарила всем незабываемые эмоции.
Мероприятие стало особенно значимым в честь Дня знаний. Отметить этот день вместе с нашими учителями в духе дружбы, единства и образования — для нас большая гордость.
Благодарим всех преподавателей, принявших участие во встрече, и верим, что наши будущие мероприятия будут ещё более грандиозными.