Hədəf Liseyində valideyn iclasları keçirildi
Bu gün – 29 avqust tarixində Hədəf Liseyinin Azadlıq filialı və Qurtuluş korpusunda abituriyent siniflərinin valideyn iclasları baş tutdu.
Azadlıq filialında keçirilən iclasda filialın icraçı direktoru Zülfiyyə Sadıqova və direktor müavini Yaşar Zeynalov liseyin ümumi konsepti, təhsil strategiyası, akademik göstəricilər, sosial fəaliyyətlər və valideynləri maraqlandıran mövzular barədə ətraflı məlumat verdilər.
Qurtuluş korpusunda keçirilən iclasda isə V–XI siniflər üzrə direktor müavini Elmar Əliyev açılış nitqi ilə çıxış etdi. Daha sonra söz icraçı direktor Məmməd müəllimə verildi. O, valideynləri Hədəf konsepti, yeni tədris ilində qarşıya qoyulan hədəflər və təhsil planı ilə tanış etdi. Ardınca valideynlər fənn müəllimləri ilə görüşərək tədris prosesi barədə məlumat aldılar.
Qeyd edək ki, Hədəf Hazırlıq Məktəbində dərslər 1 sentyabr tarixində başlayır.
Sonda valideynlərin sualları cavablandırıldı, onların təklifləri dinlənildi.
Hər bir əməkdaşımıza yeni tədris ilində möhkəm cansağlığı, bol uğurlar və yüksək nəticələr arzulayırıq!

Today – August 29, parent meetings for university applicant classes were held at the Azadlıq branch and Qurtuluş campus of Hədəf Lyceum.
At the Azadlıq branch, Executive Director Zülfiyyə Sadıqova and Deputy Director Yaşar Zeynalov provided detailed information about the lyceum’s general concept, educational strategy, academic performance, social activities, and topics of interest to parents.
At the Qurtuluş campus, Deputy Director for Grades V–XI Elmar Aliyev delivered the opening speech. Then, Executive Director Mr. Məmməd introduced parents to the Hədəf concept, goals for the new academic year, and the educational plan. Afterwards, parents met with subject teachers to learn more about the teaching process.